Sitemizin işlemesini sağlamak için teknik çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Ram Robotics Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.

Metni Okudum
HAKKIMIZDA

Yaptığımız Her Robotik Sistem, Bir Mühendislik Harikasıdır!

RAM Robotics, 2017 yılında kaynak-taşıma-besleme ve paketleme prosesleri uygulamalarında yurt içinde ve yurt dışında birçok proje ile adından söz ettirmiş olan uzman yöneticiler tarafından kurulmuştur.

Uzman mühendislik kadrosu, imalattaki deneyimli personeli ve sektörel bazda müşterilerinin sorunlarına çözüm bulma ilkesi ile hedef kitlesine hizmet vermektedir. “Yaptığımız her iş bir mühendislik harikasıdır” parolası ile sunulan çözümler, müşterilerini alanında bir adım öne çıkarmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

BİZ KİMİZ?
ROBOTİK SİSTEMLERDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ.

RAM Robotics, müşterilerinin isteklerini belirleyerek gerekli süreç analizleri ve incelemeleri yaparak teslim süresine kadar, projenin tasarımını, statik ve dinamik analizlerini, hesaplarını, bilgisayar destekli simülasyonlarını ve testlerini yapıp gerekli kalite standartlarına uygun olarak üretip kalite kontrolünü yapıldıktan sonra müşterisine teslim etmektedir.

2017'de kuruldu
2017'de kuruldu
Sonsuz memnuniyet
Sonsuz memnuniyet
Satış Öncesi ve Sonrası  Tam Destek
Satış Öncesi ve Sonrası Tam Destek
Her sektöre özel parmak izi kadar eşsiz üretim
Her sektöre özel parmak izi kadar eşsiz üretim