Sitemizin işlemesini sağlamak için teknik çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Ram Robotics Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.

Metni Okudum
ROBOTİK FİKSTÜR SİSTEMLERİ
ROBOTİK FİKSTÜR SİSTEMLERİ

ROBOTİK FİKSTÜR SİSTEMLERİ

BU ÜRÜNE TEKLİF AL

Metre Kullanmadan İvme Kazandırmayı Taahhüt Ediyoruz!

RAM Robotics olarak; ‘Robot Yatırımı’ düşünen partnerlerimizin, sadece robot yatırımını değil ‘öncesini ve sonrasını’ da planlayarak, yapılacak olan yatırımın daha verimli ve efektif kullanılmasını sağlayacak çözümleri de birlikte sunuyoruz.

Mühendislik kadromuz ile üretim hattında, parçanın iş-akış şemasının değerlendirilerek geçtiği prosesleri inceleyerek, gerekli iyileştirmeleri, değişimleri ve revizyonları gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde ise, çatım kaynak fikstürleri, test aparatları, montaj aparatları tasarımı ve üretimi hizmetlerini de sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Süreci Nasıl İşletiyoruz?
Süreci Nasıl İşletiyoruz?
  • Projedeki tüm mekanik süreçlere ilişkin 3 boyutlu katı modellerinin imalat tasarımının yapılması ve dokümantasyonun tamamlanması.
  • İmalat operasyonlarının tamamı için CAD-CAM dataları, backupların denenmesi ve dokümantasyonun tamamlanması.
  • Projede kullanılan, Özel tasarım ve imalat gerektiren; taşıyıcı sistemlerin, kalıp ve fikstür, tasarım ve modellemesinin tamamlanması sonrasında tasarım doğrulama ve gerekirse prototip imalatının yapılması.
  • Otomasyon ve elektriksel işlerin imalatı ve tamamlanması ve dokümantasyonun tamamlanması.
  • Proje kapsamındaki mekanik ve elektromekanik ve otomasyon gerektire unsurların ve özel imalat gerektiren tüm bileşenlerin (aparat,fikstür) proje ofislerimizde tamamlanan tasarımları sonrası imalat için gerekli proje resimleri ve dokümantasyonları hazırlanmaktadır.
  • Projelendirme sonrasında yapılan simülasyon ve tasarım doğrulama neticesinde hassasiyet, doğruluk, kalite imalat süreçleri gibi faktörler gözetilerek GANT Şeması oluşturulur ve müşterilerimizle paylaşılır.
  • RAM Robotics olarak yöneticilerimiz ve çalışanlarımız oluşturulan GANT Şemasına sadık kalarak taahhüt edilen zamanda projenin imalatın gerçekleşmesi ve devreye alınmasını için üstüne düşeni yapar.
 
ROBOTİK FİKSTÜR İLE
SİZE NELER KAZANDIRACAĞIZ?
ROBOTİK FİKSTÜR İLE
SİZE NELER KAZANDIRACAĞIZ?

Robotik kaynak sistemleri ile birlikte üretim hattınıza;

√ Standartlaşma,

√ Sabit kalite,

√ Hızlı üretim,

√ İşçilik maliyeti ve etkilerinde azalma,

√ Rekabet gücünün artması,

√ Diğer operasyonlarda zaman kazanımı etkileri ve katkıları olacaktır.