Sitemizin işlemesini sağlamak için teknik çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Ram Robotics Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.

Metni Okudum
ÖZEL ROBOTİK ÇÖZÜMLER
ÖZEL ROBOTİK ÇÖZÜMLER

ÖZEL ROBOTİK ÇÖZÜMLER

BU ÜRÜNE TEKLİF AL

EN VERİMLİ SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

Özel çözümlerimiz olarak müşterilerimizin üretim prosesinde robotik sistemler haricinde ihtiyacı olan üretimin verimliliğini arttırıcı ve kolaylaştırıcı sistem çözümleri sumaktayız.Süreci Nasıl İşletiyoruz?
Süreci Nasıl İşletiyoruz?
  • Projedeki tüm mekanik süreçlere ilişkin 3 boyutlu katı modellerinin imalat tasarımının yapılması ve dokümantasyonun tamamlanması.
  • İmalat operasyonlarının tamamı için CAD-CAM dataları, backupların denenmesi ve dokümantasyonun tamamlanması.
  • Projede kullanılan, Özel tasarım ve imalat gerektiren; taşıyıcı sistemlerin, kalıp ve fikstür, tasarım ve modellemesinin tamamlanması sonrasında tasarım doğrulama ve gerekirse prototip imalatının yapılması.
  • Otomasyon ve elektriksel işlerin imalatı ve tamamlanması ve dokümantasyonun tamamlanması.
  • Proje kapsamındaki mekanik ve elektromekanik ve otomasyon gerektire unsurların ve özel imalat gerektiren tüm bileşenlerin (aparat,fikstür) proje ofislerimizde tamamlanan tasarımları sonrası imalat için gerekli proje resimleri ve dokümantasyonları hazırlanmaktadır.
  • Projelendirme sonrasında yapılan simülasyon ve tasarım doğrulama neticesinde hassasiyet, doğruluk, kalite imalat süreçleri gibi faktörler gözetilerek GANT Şeması oluşturulur ve müşterilerimizle paylaşılır.
  • RAM Robotics olarak yöneticilerimiz ve çalışanlarımız oluşturulan GANT Şemasına sadık kalarak taahhüt edilen zamanda projenin imalatın gerçekleşmesi ve devreye alınmasını için üstüne düşeni yapar.
 
ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
SİZE NELER KAZANDIRACAĞIZ?
ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
SİZE NELER KAZANDIRACAĞIZ?

Endüstriyel robotlu çözümlerde görünür ve görünmez mali kayıpların önüne geçmek adına simülasyon yapmayı iş kazancı olarak prensip edinip her çözümümüzde bu prensip dahilinde çalışmalar yürütmekteyiz.
Bu nedenle firmamız simülasyon için ayrılan zaman ve performansı hem firmamız hem de müşterileri için daima kazanım ve kayıpları önleme olarak görmektedir.