Bizi Tanıyın

RAM Robotics, kaynak ve kesme ekipmanları konusunda uzman ve yurt içinde birçok proje ile adından söz ettirmiş olan yönetici ve endüstriyel robotik alanında uzman mühendisler tarafından kurulmuştur. RAM Robotics Uzman Ar-Ge ve inovasyon kadrosu, imalatta ki deneyimli personeli ile birlikte birçok projeye imza atmış olup sektörel bazda müşterilerinin sorunlarına çözüm bulma amacı ile 2017 yılı Ocak ayında Ankara merkezli kurulmuştur.
Sektörel tecrübesi ve yaptığı başarılı projeler ile kısa zamanda hızlı yol kat ederek 2018 yılı sonlarında Konya’ya şubesi olarak üretim merkezini kurmuştur.

RAM Robotics, müşterilerinin isteklerini belirleyerek gerekli süreç analizleri ve incelemeleri yaparak teslim süresine kadar, projenin tasarımını, statik ve dinamik analizlerini, hesaplarını, bilgisayar destekli simülasyonlarını ve testlerini yapıp gerekli kalite standartlarına uygun olarak üretip kalite kontrolünü yapıldıktan sonra müşterisine teslim etmektedir. RAM Robotics bu özenli ve disiplinli çalışmasıyla sektörde otomasyon sistemleri, çatım ve kaynak fikstürleri, robotlu otomasyon sistemlerinde karşılaşılan bir çok soruna çözüm olup müşterilerinin hizmetine sunmuştur.
RAM Robotics olarak amacımız Ar-Ge ve İnovasyondan vazgeçmeden gelişen teknolojiyi ürünlerimiz ve çözümlerimizde uygulayarak, kalite politikamızdan taviz vermeden müşteri memnuniyetini gözeterek müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışı rakiplerine göre ileri seviyelere çıkmalarında etkin rol oynamaktır.